Витяжка Elica SHY BL/A/60 чорний
Elica SHY BL/A/60 чорний 2020 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica SHY BL/A/60 чорний
Витяжка похила Elica SHY BL/A/60 | 9 460 грн. |
Витяжка Elica SHY BL/A/60 чорний | 11 404 грн. |
Витяжка похила Elica SHY BL/A/60 | 9 157 грн. |
Вытяжка наклонная Elica SHY BL/A/60 | 9 163 грн. |
Модификації Elica SHY BL/A/60
Ціни на Elica SHY BL/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica SHY WH/A/60 білий | від 13 867 грн. | 3 пропозиції | ||
Elica SHY BL/A/60 чорний | від 9 157 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →