Витяжка ELEYUS Element 700 60 WH білий
Фото 10 |
ELEYUS Element 700 60 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Element 700 60 WH білий
Усі ціни 24 →Кухонна витяжка Eleyus Element 700 60 WH | 9 499 грн. |
ELEYUS ELEMENT 700 60 WH | 8 923 грн. |
Вытяжка Eleyus Element 700 60 Wh | 8 962 грн. |
ELEYUS ELEMENT 700 60 WH | 8 878 грн. |
Витяжка ELEYUS Element 700 60 WH | 9 499 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації ELEYUS Element 700 60 WH
Ціни на ELEYUS Element 700 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Element 700 60 BG бежевий | від 7 600 грн. | 28 пропозицій | ||
ELEYUS Element 700 60 WH білий | від 7 564 грн. | 25 пропозицій | ||
ELEYUS Element 700 60 BL чорний | від 6 852 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →