Витяжка ELEYUS Cristal 700 LED 60 BL чорний
Фото 8 |
ELEYUS Cristal 700 LED 60 BL чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Cristal 700 LED 60 BL чорний
Усі ціни 31 →Кухонна витяжка Eleyus CRISTAL 700 LED 60 BL | 5 199 грн. |
ELEYUS CRISTAL 700 LED 60 BL | 4 977 грн. |
Витяжка похила Eleyus Cristal 700 Led 60 BL | 4 340 грн. |
ELEYUS CRISTAL 700 LED 60 BL | 4 952 грн. |
Вытяжка Eleyus Cristal 700 Led 60 Bl | 4 369 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Cristal 700 LED 60 BL
Ціни на ELEYUS Cristal 700 LED 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Cristal 700 LED 60 WH білий | від 4 674 грн. | 28 пропозицій | ||
ELEYUS Cristal 700 LED 60 BL чорний | від 4 290 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →