Кухонний ніж Bergner BG-8772
Bergner BG-8772 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-8772
Усі ціни 14 →Ніж універсальний Bergner Blackblade. 12.5 см (BG-8772) BG-8772 | 349 грн. |
Нож универсальный Bergner Blackblade, 12,5 см BG-8772 | 379 грн. |
Кухонный нож Bergner Black Blade универсальный 12,5 см (BG-8772) BG-8772 | 423 грн. |
Кухонний ніж Bergner Black Blade універсальний 12,5 см (BG-8772) BG-8772 | 377 грн. |
Bergner Кухонний ніж Bergner Black Blade універсальний 12,5 см (BG-8772) B | 377 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →