Кухонний ніж Bergner BG-39813
Bergner BG-39813 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-39813
Усі ціни 16 →Ніж для чищення овочів Bergner Reliant. 8.75 см (BG-39813-MM) BG-39813-MM | 299 грн. |
Нож для чистки овощей Bergner Reliant, 8.75 см BG-39813-MM | 299 грн. |
Кухонный нож Bergner Reliant для чистки 8,75 см (BG-39813-MM) BG-39813-MM | 342 грн. |
Кухонний ніж Bergner Reliant для чищення 8,75 см (BG-39813-MM) BG-39813-MM | 297 грн. |
Bergner Reliant 8.75 см (BG-39813-MM) 25688 | 349 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →