Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7803
Victorinox Swiss Classic 6.7803 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7803
Нож Victorinox Swiss Classic Table 11 см 6.7803 | 351 грн. |
Hож кухонный Victorinox SwissClassic Table 11см черный 6.7803 | 351 грн. |
Столовый нож Victorinox SwissClassic Table 6.7803 | 344 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic Table 6.7803 | 351 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic Table 11 см Black (6.7803) | 349 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →