Кухонний ніж Bergner BG-8777
Bergner BG-8777 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-8777
Усі ціни 20 →Ніж кухонний Bergner Blackblade. 20 см (BG-8777) BG-8777 | 469 грн. |
Нож кухонный Bergner Blackblade, 20 см BG-8777 | 509 грн. |
Кухонный нож Bergner Black Blade шеф 20 см (BG-8777) BG-8777 | 525 грн. |
Кухонний ніж Bergner Black Blade шеф 20 см (BG-8777) BG-8777 | 506 грн. |
Bergner BG-8777 25243 | 519 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →