Кухонний ніж Pepper Wood PR-4002-4
Pepper Wood PR-4002-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Wood PR-4002-4
Усі ціни 9 →Кухонный нож Pepper Wood Universal 12,7 см (PR-4002-4) PR-4002-4 | 260 грн. |
Pepper Wood 12.7 см (PR-4002-4) Wood12.7см(PR-4002-4) | 205 грн. |
Pepper PR-4002-4 | 197 грн. |
Ніж універсальний Pepper Wood PR-4002-4 (12,7см) 100175 | 335 грн. |
Ніж універсальний Pepper Wood PR-4002-4 12.7 см (BP100175) | 205 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →