Кухонний ніж BergHOFF Leo Balance 3950516
BergHOFF Leo Balance 3950516 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Balance 3950516
Нож Berghoff Leo Balance 11,5 см 3950516 | 349 грн. |
Ніж універсальний BergHOFF Leo Balance 11.5 см (3950516) | 349 грн. |
Ніж універсальний зубчастий з чохлом BergHOFF Leo Balance 11,5см 3950516 | 349 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →