Кухонний ніж IKEA 802.892.43
Фото 4 |
IKEA 802.892.43 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA 802.892.43
Ніж кухарський IKEA ВЕРДА, чорний, 17 см, 802.892.43 | 708 грн. |
Ніж 17см, чорний Ikea VORDA 802.892.43 | 729 грн. |
Ніж кухарський, чорний, 17 см, 802.892.43, ІКЕА, IKEA, VORDA | 939 грн. |
ІКЕА (Ікея) Ніж кухарський VRDA, 802.892.43 | 806 грн. |
Ніж IKEA VORDA 17 см (802.892.43) | 740 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →