Кухонний ніж BergHOFF Essentials 4490155
BergHOFF Essentials 4490155 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Essentials 4490155
Нож для мяса Berghoff Essentials 20 см 4490155 | 509 грн. |
Ніж для м'яса BergHOFF Essentials 20 см (4490155) | 509 грн. |
Ніж для м'яса Essentials 20 см BergHOFF (4490155) | 509 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →