Кухонний ніж IKEA 102.892.46
Фото 5 |
IKEA 102.892.46 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA 102.892.46
Ніж кухарський IKEA ВЕРДА, чорний, 14 см, 102.892.46 | 708 грн. |
Ніж кухарський IKEA VORDA чорний 14 см 102.892.46 | 650 грн. |
Ніж кухарський IKEA VRDA чорний 14 см 102.892.46 | 939 грн. |
ІКЕА (Ікея) Ніж кухарський VRDA, 102.892.46 | 806 грн. |
Ніж IKEA VORDA 14 см (102.892.46) | 740 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →