Сковорідка Bergner BGIC-3660 20 см
Фото 5 |
Bergner BGIC-3660 20 см28 см |
|
Підходить для газових, склокерамічних і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BGIC-3660 20 см
Усі ціни 7 →Сковорода Bergner 20 см (BGIC-3660) | 1 798 грн. |
Сковорода Bergner 20 см (BGIC-3660) | 1 798 грн. |
Bergner BGIC-3660 | 1 955 грн. |
Сковорода Bergner BGIC-3660 20 см | 1 999 грн. |
Сковорода Bergner BGIC-3660 20 см | 2 144 грн. |
Сковорода Bergner BGIC-3660 20 см | 2 573 грн. |
Сковорода Bergner BGIC-3660 20 см | 2 040 грн. |
Модификації Bergner BGIC-3660
Ціни на Bergner BGIC-3660 |
---|---|---|---|---|
Bergner BGIC-3660 20 см | від 1 798 грн. | 9 пропозицій | ||
Bergner BGIC-3662 28 см | від 2 880 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →