Гриль-сковорідка Bohmann BH-1002-24 24 см
Фото 5 |
Bohmann BH-1002-24 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH-1002-24 24 см
Усі ціни 16 →Bohmann гриль 24 см (1002-24 MRB-BH) | 689 грн. |
Bohmann гриль 24 см (1002-24 MRB-BH) | 678 грн. |
Сковорода-гриль с крышкой Bohmann 24 см 1002-24 MRB-BH | 740 грн. |
Bohmann 1002-24 MRB-BH | 641 грн. |
Bohmann BH-1002-24-MRB | 914 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Bohmann BH-1002-24
Ціни на Bohmann BH-1002-24 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH-1002-24 24 см | від 641 грн. | 20 пропозицій | ||
Bohmann BH-1002-28 28 см | від 835 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →