Сковорідка Bergner BG-8511 28 см
Фото 6 |
Bergner BG-8511 20 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-8511 28 см
Сковорода Bergner Orion 28 см (BG-8511-MBG) | 895 грн. |
Bergner BG-8511-MBG | 1 007 грн. |
Сковорода универсальная Bergner Orion BG-8511-MBG 28 см | 1 104 грн. |
Сковорода Bergner Orion D28 див. BG-8511-MBG | 791 грн. |
Модификації Bergner BG-8511
Ціни на Bergner BG-8511 |
---|---|---|---|---|
Bergner BG-8508 20 см | від 633 грн. | 1 пропозиція | ||
Bergner BG-8511 28 см | від 791 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →