Сковорідка Maestro Classic MR1205-24 24 см
Фото 6 |
Maestro Classic MR1205-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR1205-24 24 см
Усі ціни 27 →Сковорода Maestro QuanTanium MR-1205-24 (24см, зі скляною кришкою) | 897 грн. |
Сковорода Maestro QuanTanium MR-1205-24 (24см, со стеклянной крышкой) | 883 грн. |
Сотейник с крышкой Maestro 24 см 1205-24-MR | 972 грн. |
Maestro MR-1205-24 | 1 099 грн. |
Сковорідка Maestro MR-1205-24 | 819 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR1205-24
Ціни на Maestro Classic MR1205-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1205-20 20 см | від 642 грн. | 32 пропозиції | ||
Maestro Classic MR1205-24 24 см | від 815 грн. | 32 пропозиції | ||
Maestro Classic MR1205-28 28 см | від 930 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →