Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Berlin

Літня шина Berlin Marathon 3 235/60 R18 103H

Фото - Шини Berlin Marathon 3 235/60 R18 103H
Виберіть розмір шин
Berlin Marathon 3 235/60 R18 103H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
235 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
103
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
травень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlin 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlin.

Купити Berlin Marathon 3 235/60 R18 103H

Усі ціни 10 →

Berlin Marathon 3 235/60 R18 103H

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 692 грн.

Шина Berlin Marathon 3 235/60 R18 103H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 468 грн.

Berlin Marathon 3 (235/60R18 103H)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 453 грн.

Berlin Tires Marathon-3 235/60 R18 103H

Бренд - Berlin Tires;Сезон - Літні;Профіль - 60;Діаметр - 18;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - H;Ширина - 235;Індекс нав... щеантаження - 103;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 629 грн.

Berlin Marathon 3 (235/60R18 103H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Berlin Marathon 3 235/60 R18 103H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна