Литий диск ZF YSM288 7,5x18/5x112 ET45 DIA57,1
від 5 512 до 7 130 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ZF YSM288 2
Характеристики
ZF YSM288 7,5x18/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF YSM288 7,5x18/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Литые диски ZF YSM288 R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 (BMF) 1002281842 | 5 738 грн. |
ZF YSM288 R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 BMF | 5 907 грн. |
ZF YSM288 7,5x18/5x112 D57,1 ET45 BMF | 5 698 грн. |
ZF ZF ZF-YSM288 (R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1) BMF | 6 435 грн. |
ZF YSM288 (R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1) BMF | 5 871 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі