Електрочайник Russell Hobbs Matte Black 26140-70 2400 Вт 1.7 л чорний
Відео 1Фото 6 |
Russell Hobbs Matte Black 26140-70 2021 рікпідсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Matte Black 26140-70 2400 Вт 1.7 л чорний
Усі ціни 36 →Russell Hobbs Russell Hobbs 26140-70 | 2 899 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs 26140-70 | 2 899 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs Matte Black 26140-70 | 2 639 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs 26140-70 Kettle Matte Black | 2 899 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs Matte Black 26140-70 | 2 966 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →