Термос Berlinger Haus Emerald BH-6378 0.75 л
Фото 5 |
Berlinger Haus Emerald BH-6378 0.75 л1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6378 0.75 л
Berlinger Haus BH-6378 | 561 грн. |
Термос Berlinger Haus Emerald Collection BH-6378 750 мл | 615 грн. |
Термос Berlinger Haus Emerald Collection BH-6378 750 мл | 669 грн. |
Модификації Berlinger Haus Emerald BH-6378
Ціни на Berlinger Haus Emerald BH-6378 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6378 0.75 л | від 561 грн. | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6381 1 л | від 688 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →