Сковорода Besser 10374-22 22 см
![]() |
Besser 10374-22 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besser 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Besser 10374-22
| Ціни на Besser 10374-22 |
|---|---|---|---|---|
| Besser 10374-20 20 см | від 571 грн. | 3 пропозиції | ||
| Besser 10374-22 22 см | від 622 грн. | 3 пропозиції | ||
| Besser 10374-24 24 см | від 580 грн. | 4 пропозиції | ||
| Besser 10374-26 26 см | від 632 грн. | 4 пропозиції | ||
| Besser 10374-28 28 см | від 802 грн. | 3 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →