Каструля Benson BN-217
Benson BN-217 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-217
Каструля Benson 1.8л із нержавіючої сталі з кришкою (BN-217Н) | 650 грн. |
Каструля з кришкою Benson BN-217 (2л) | 638 грн. |
Каструля Benson BN-217-Н із кришкою 2 л нержавіюча сталь | 690 грн. |
Каструля з кришкою Benson BN-217 на 1.8 л з нержавіючої сталі | 723 грн. |
Каструля з кришкою Benson 1,8 л BN-217 | 599 грн. |
Модификації Benson BN-217
Ціни на Benson BN-217 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-216 | від 435 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-217 | від 599 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-218 | від 699 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-219 | від 540 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-220 | від 741 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-221 | від 855 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-222 | від 1 100 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-223 | від 1 179 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →