Кухарський набір Berlinger Haus Black Silver BH-6217
Berlinger Haus Black Silver BH-6217 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-6217
Усі ціни 6 →Набір кухонного приладдя Berlinger Haus (BH-6217) | 580 грн. |
Набор кухонных принадлежностей Berlinger Haus Black Silver (BH-6217) BH-62 | 479 грн. |
Набор кухонных принадлежностей Berlinger Haus (BH-6217) BH-6217 | 479 грн. |
Набір кухонного приладдя Berlinger Haus BH-6217 | 513 грн. |
Набір кухонного приладдя Berlinger Haus (BH-6217) | 479 грн. |
Набір кухонного приладдя Berlinger Haus BH-6217 | 590 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →