Сковорідка Vitrinor Korinto 1224340 24 см
Vitrinor Korinto 1224340 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Korinto 1224340 24 см
Усі ціни 8 →Сковорода Vitrinor Korinto, 24 см (1224340) | 535 грн. |
Vitrinor VR-1224340 | 585 грн. |
Сковорода 24 см Korinto Vitrinor VR-1224340 | 641 грн. |
Сковорода універсальна Vitrinor Korinto VR-1224340 24 см | 641 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Vitrinor Korinto 24 см (1224340) | 582 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Vitrinor Korinto 1224340
Ціни на Vitrinor Korinto 1224340 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor Korinto 1224340 24 см | від 535 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitrinor Korinto 1224341 26 см | від 590 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitrinor Korinto 1224342 28 см | від 650 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitrinor Korinto 1224343 30 см | від 663 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →