Ножиці по металу Bessey D16L лівий різ
Відео 1Фото 9 |
Bessey D16L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bessey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bessey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bessey D16L лівий різ
Фігурні ножиці, праворіжучі, Bessey Erdi D16L | 1 096 грн. |
Фігурні ножиці, ліворіжучі, Bessey ERDI D16L | 1 096 грн. |
Ножиці по металу Bessey фігурні 240 мм мах 1,0/1,2/1,5 мм лівий і прямий р | 1 652 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bessey D16L
Ціни на Bessey D16L |
---|---|---|---|---|
Bessey D16L лівий різ | від 1 096 грн. | 4 пропозиції | ||
Bessey D16 правий різ | від 1 096 грн. | 4 пропозиції | ||
Bessey D16S прямий різ | від 1 096 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →