Ножиці по металу Bessey D29ASS-2 правий різ
Фото 5 |
Bessey D29ASS-2 лівий різправий різ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bessey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bessey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bessey D29ASS-2 правий різ
Ідеальні ножиці, праворіжучі, Bessey Erdi D29ASS-2 | 2 479 грн. |
Ножиці по металу Bessey 260 мм мах 1,2/2,0 мм прямий і правий різ ручка ER | 3 769 грн. |
Модификації Bessey D29ASS-2
Ціни на Bessey D29ASS-2 |
---|---|---|---|---|
Bessey D29ASSL-2 лівий різ | від 2 479 грн. | 3 пропозиції | ||
Bessey D29ASS-2 правий різ | від 2 479 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →