Ножиці по металу Bessey D15AL лівий різ
Відео 2Фото 2 |
Bessey D15AL лівий різправий різ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bessey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bessey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bessey D15AL лівий різ
Ідеальні ножиці, маленькі і маневрені Erdi Bessey D15AL | 1 016 грн. |
Ножиці по металу Bessey 180 мм мах 1,2 мм лівий і прямий різ ручка ERGO D1 | 1 543 грн. |
Ножиці по металу BESSEY 180 мм; мах 1,2 мм; різ прямо і ліворуч; ручка ERG | 1 250 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bessey D15AL
Ціни на Bessey D15AL |
---|---|---|---|---|
Bessey D15AL лівий різ | від 1 016 грн. | 4 пропозиції | ||
Bessey D15A правий різ | від 1 016 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →