Струбцина Wolfcraft Microfix Mini Spring Clamp 3425000 20 мм, довжина 62 мм (3425000)
Відео 1Фото 15 |
Wolfcraft Microfix Mini Spring Clamp 3425000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wolfcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wolfcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wolfcraft Microfix Mini Spring Clamp 3425000 20 мм, довжина 62 мм
Пружинна мініструбцина microfix 20 Wolfcraft 3425000 | 47 грн. |
Зажим пружинний Wolfcraft microfix 20 Wolfcraft 3425000 | 47 грн. |
Пружинна струбцина microfix 20 мм Wolfcraft (3425000) 3425000 | 47 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →