Самокат iTrike SR 2-069-1
Фото 4 |
iTrike SR 2-069-1 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iTrike SR 2-069-1
Усі ціни 36 →iTrike SR2-069-1 SR2-069-1-BBL | 3 599 грн. |
Трюковий самокат iTrike SR 2-069-1-BBL Синій SR2-069-1-BBL | 2 641 грн. |
Трюковий самокат iTrike SR 2-069-1-BGR колеса 100 мм чорно-зелений | 3 736 грн. |
iTrike SR 2-069-1 SR2-069-1-BGR | 3 599 грн. |
iTrike SR 2-069-1 SR2-069-1-BS | 3 599 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →