Каркасний басейн Bestway 56677
Відео 1Фото 4 |
Bestway 56677 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 56677
Усі ціни 8 →Каркасний басейн Bestway 56677 new, 305 х 76 см | 4 299 грн. |
Басейн каркасний Bestway 56677 305х76см | 5 000 грн. |
Каркасний басейн Bestway 56677 new, 305 х 76 см | 5 804 грн. |
Басейн каркасний Bestway 56677 305x76см | 5 350 грн. |
Каркасний басейн Bestway 56677 Круглий розміри 305 х 76 см, блакитний | 6 600 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →