Beyerdynamic DT 240 Pro
Відео 25Фото 3 |
Beyerdynamic DT 240 Pro |
|
Доступні моніторні накладні навушники закритого типу з гарною пасивною шумоізоляцією. Позиціонуються виробником як продукт середньої цінової категорії, призначений для професійного використання у виїзних умовах. У порівнянні зі старшими моделями лінійки DT Pro мають помітно менші габаритні розміри і знижений вага. Відрізняються порівняно рівній амплітудно-частотною характеристикою і зниженим (щодо звичайних побутових навушників) коефіцієнт гармонійних спотворень.
Мають практичну і пристосовану до активного використання зносостійку конструкцію, найбільш навантажені елементи якої виконані з металу. Будуть корисні при оцінці якості та будь-яких операціях по обробці аудіоматеріалів. Крім цього, навушники Beyerdynamic DT 240 PRO будуть цікаві любителям якісного «нейтрального» звуку. Високоякісні динамічні драйвери забезпечують точне відтворення розширеного частотного діапазону (від 5 до 35000 Гц) з мінімальним коефіцієнтом нелінійних спотворень. Обладнані крученим круглим кабелем (1,25 м, розпрямляється до 3 м) з прямим роз'ємом 3-pin mini-Jack 3.5 mm і перехідником на Jack 6.3 mm для роботи з професійним обладнанням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beyerdynamic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beyerdynamic.
Купити Beyerdynamic DT 240 Pro
Усі ціни 21 →Навушники Beyerdynamic DT 240 PRO | 3 978 грн. |
Навушники Beyerdynamic DT 240 Pro 284620 | 3 978 грн. |
Наушники Beyerdynamic Dt 240 Pro Black (284620) | 3 777 грн. |
Beyerdynamic Beyerdynamic DT 240 Pro | 3 978 грн. |
Навушники Beyerdynamic Dt 240 Pro Black (284620) | 3 916 грн. |
Добротні навушники з продуманою ергономікою та якісними матеріалами. Звук збалансований і "прозорий" зрозуміло, що бажано слухати з використанням ЦАПа. Можливо комусь не вистачить ну надто "жирних" басів, але це, звичайно ж, на любителя. А загалом дуже гідний продукт за помірну ціну. Дуже якісна конструкція, добре збалансований звук Скоріше не недоліки, а особливості "стерильного" звуку |
Звук тут швидше меломанський. Є відчутний підйом на верхньому басі і на ВЧ. Через це трохи губиться середина. Це майже що улюблена багатьма V-подібна АЧХ, яка дає яскравий музичний звук за хорошої реалізації. Комфорт і якість конструкції Трохи не вистачає СЧ користуюся Beyerdynamic DT 240 Pro менше місяця |