Літня шина BF Goodrich Advantage 235/45 R17 97Y
Відео 24Фото 6 |
Виберіть розмір шин
BF Goodrich Advantage 235/45 R17 97Y 235/45 R17 97 W 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich Advantage 235/45 R17 97Y
Bfgoodrich ADVANTAGE 235/45 R17 97Y (9064475137) | 6 020 грн. |
Летние шины BFGoodrich Advantage 235/45 ZR17 97Y XL 1001795754 | 3 941 грн. |
BFGoodrich Advantage 235/45 R17 97Y | 4 445 грн. |
Літні шини BFGoodrich Advantage 235/45 ZR17 97Y XL | 4 134 грн. |
Відеоогляди
Модификації BF Goodrich Advantage 235/45 R17 97Y
Ціни на BF Goodrich Advantage 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich Advantage 235/45 R17 97W | від 5 615 грн. | 1 пропозиція | ||
BF Goodrich Advantage 235/45 R17 97Y | від 3 941 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →