Литий диск MOMO Massimo 7,5x17/5x114,3 ET40 DIA72,3
Відео 2Фото 3 | від 6 580 до 10 000 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.3 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MOMO Massimo 27
Характеристики
MOMO Massimo 7,5x17/5x114,3 ET40 DIA72,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Massimo 7,5x17/5x114,3 ET40 DIA72,3
Сортувати
Momo Massimo 7.5x17 5x114.3 ET40 DIA72.3 MBP | 6 580 грн. |
Momo Massimo R17 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA72.3 Matt Black Diamond Cut WMSB7 | 9 664 грн. |
Momo Massimo R17 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA72.3 Matt Black Diamond Cut | 10 000 грн. |
Диски Momo Massimo 7,5x17 5x114,3 ET40 DIA72,3 (matt black diamond cut) (1 | 8 305 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі