Вантажна шина BKT Agrimax RT-765 480/70 R34 149D
Відео 1Фото 8 |
Виберіть розмір вантажної шини
BKT Agrimax RT-765 480/70 R34 149D 480/70 R34 " 149 D 480/70 R34 " 155 D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BKT Agrimax RT-765 480/70 R34 149D
BKT Agrimax RT-765 480/70 R34 149D | 46 919 грн. |
BKT Agrimax RT-765 (480/70R34 149D) | 46 042 грн. |
BKT Agrimax RT-765 480/70 R34 149D | 46 917 грн. |
BKT AGRIMAX RT-765 с/х с/г (480/70R34 149D) 336749 | 45 139 грн. |
BKT Agrimax RT-765 480/70 R34 149D | 46 922 грн. |
Відеоогляди
Модификації BKT Agrimax RT-765 480/70 R34 149D
Ціни на BKT Agrimax RT-765 480/70 R34 149D |
---|---|---|---|---|
BKT Agrimax RT-765 480/70 R34 149A8 | від 47 092 грн. |
BKT Agrimax RT-765 480/70 R34 149D | від 45 139 грн. | 5 пропозицій | ||
BKT Agrimax RT-765 480/70 R34 155D | від 58 400 грн. | 3 пропозиції |