Вантажна шина BKT Earthmax SR 33 395/85 R20 168J
Фото 9 |
Виберіть розмір вантажної шини
BKT Earthmax SR 33 395/85 R20 168J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BKT Earthmax SR 33 395/85 R20 168J
BKT Earthmax SR33 (395/85R20 168J) | 36 051 грн. |
BKT EARTHMAX SR 33 індустріальна індустріальна (395/85R20 168J) 379691 | 35 344 грн. |
Шина BKT EARTHMAX SR 33 (індустріальна) 395/85 R20 168J | 39 451 грн. |