Ексцентрикова шліфмашина Bosch AdvancedOrbit 18 06033D2100
Відео 6Фото 4 |
Bosch AdvancedOrbit 18 06033D2100 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch AdvancedOrbit 18 06033D2100
Вибрационная шлифмашина Bosch AdvancedOrbit 18 (06033D2100) 06033D2100Наслаждайтесь высококачествен Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 662 грн. |
Вібраційна шліфмашина Bosch AdvancedOrbit 18 (06033D2100) 06033D2100Насолоджуйтеся високоякісними результатами та свободою бездротової роботи над усіма своїми проектами
Ексцентрикова шліфувальна машина AdvancedOrbit 18 забезпечує універсальне, чисте та легке шліфування. Насолоджуйтесь комфортною роботою в будь-якому положенні завдяки ергономічному дизайну та другій ручці для легкого керування інструментом. Швидк... щеість можна легко встановити за допомогою електронної функції попереднього вибору швидкості, щоб адаптувати робочі параметри до вимог завдання та матеріалу. 18-вольтовий акумулятор дає можливість працювати без проводів, а інтелектуальний контроль енергоспоживанн Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 666 грн. |
Вібраційна шліфмашина Bosch AdvancedOrbit 18 (06033D2100)Насолоджуйтеся високоякісними результатами та свободою бездротової роботи над усіма своїми проектами
Ексцентрикова шліфувальна машина AdvancedOrbit 18 забезпечує універсальне, чисте та легке шліфування. Насолоджуйтесь комфортною роботою в будь-якому положенні завдяки ергономічному дизайну та другій ручці для легкого керування інструментом. Швидк... щеість можна легко встановити за Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 656 грн. |
Серія Bosch DIY (для дому, зелені)
від 1 350 грн.
дриль-шурупокрут, пістолетна/кутова, 430/1350 об/хв, патрон: під биту та швидкозатискний, Ø 13 мм, реверс, гальмо двигуна, джерело живлення: акумулятор, 18 В, Li-Ion, кейс
від 6 250 грн.
1900 Вт, 135 бар, насадки: універсальна 3 в 1, піногенератор, забір води, вага 7.9 кг
від 4 390 грн.
від мережі, 1300 Вт, ширина захвату 34 см, установок довжини: 5, мішок 40 л, вага 12 кг
від 3 792 грн.
вертикальний, 1400 Вт, до 28000 об/хв, величина ходу: 55 мм, плавний пуск, фреза, мікроліфт, підсвічування
від 19 243 грн.
електричний, гілки і листя, 2500 Вт, до 230 кг/год, система: турбінна, реверс
від 2 240 грн.
електричний, 3000 Вт, об'єм мішка: 45 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 2 500 грн.
ланцюгова, електропила, 1800 Вт, полотно 300 мм, крок ланцюга 3/8 ", безключове натягування, вага 3.9 кг
від 2 528 грн.
фарбопульт, електричний, 650 Вт, витрата 0.3 л/хв, сопло 2.4 мм, резервуар: 1000 мл, виносний компресор
від 2 999 грн.
620 Вт, від 500 ходів/хв, до 3100 хід/хв, величина ходу: 23 мм, маятниковий хід, здування тирси, підсвічування, кейс, вага: 2.1 кг
від 3 594 грн.
стругання: ширина 82 мм, глибина 2 мм, 680 Вт, двосторонні ножі, черевик, двостороннє видалення пилу
від 2 899 грн.
реноватор, 220 Вт, 20000 кол/хв, плавний пуск, вага: 1.1 кг
від 2 419 грн.
кутова (болгарка), 850 Вт, пиляльний диск 125 мм, 12000 об/хв, додаткова рукоятка, кейс
від 2 199 грн.
лазерний нівелір, дальність: 12 м, точність 0.6 мм/м, лазер: зелений, клас 2
від 979 грн.
200 Вт, стрижень: 11 мм, нагрів: за 7 хв, до 200 °С, подача: 20 г/хв, протикраплинна система
від 4 955 грн.
скарифікатор, електричний, 900 Вт, ширина захвату: 32 см
від 3 768 грн.
степлер (2 в 1), контактний, акумуляторний, 3.6 В, 1.2 Агод, 30 уд/хв, підсвічування, скоба: ширина до 11.4 мм, довжина до 14 мм, гвоздь: довжина до 14 мм, Ø до 1.2 мм
від 2 689 грн.
свердління з ударом, 5000 уд/хв, без удару, 2000 об/хв, довбання, 600 Вт, 1.9 Дж, вага 2.2 кг
Відеоогляди
Bosch Exzenterschleifer Advanced Orbit 18 V Akku Review Unboxing Test Schleifer Vergleich deutsch
10 червня 201729 299 переглядів
Bosch advanced orbit 18
1 травня 201713 339 переглядів
Машина орбитально-шлифовальная аккум BOSCH AdvancedOrbit 18 без акк и зу 06033D2100 18 Вт
11 січня 2020197 переглядів
Bosch AdvancedOrbit 18 Не хуже, точно! Обзор аккумуляторной эксцентриковой шлифмашины
22 березня 20194 889 переглядів
Bosch Cordless Orbital Sander AdvancedOrbit 18 – The most important tool for DIY upcycling
8 лютого305 переглядів
Sanding power - AdvancedOrbit 18 and PSM 18 LI from Bosch
15 лютого 20218 895 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 503 грн.
ексцентрикова, акумуляторна, без батареї, пиляльний диск 125 мм, 12000 об/хв, частота 24000 кол/хв, амплітуда 1.3 мм, пилозбірник
від 3 119 грн.
ексцентрикова, акумуляторна, без батареї, пиляльний диск 125 мм, 12000 об/хв, частота 24000 кол/хв, амплітуда 2.5 мм, пилозбірник
від 2 699 грн.
ексцентрикова, 250 Вт, пиляльний диск 125 мм, 7500 – 12000 об/хв, частота 15000 – 24000 кол/хв, амплітуда 2.5 мм, регулятор обертів, пилозбірник
від 4 256 грн.
кутова (болгарка), акумуляторна, пиляльний диск 115 мм, 8500 об/хв, плавний пуск, регулятор обертів, захист двигуна, додаткова рукоятка, кейс
від 2 076 грн.
кутова (болгарка), 2300 Вт, пиляльний диск 230 мм, 6000 об/хв, плавний пуск, поворотна рукоятка, додаткова рукоятка
від 1 491 грн.
кутова (болгарка), 650 Вт, пиляльний диск 125 мм, 11000 об/хв, додаткова рукоятка
від 3 899 грн.
кутова (болгарка), 2200 Вт, пиляльний диск 230 мм, 6500 об/хв, плавний пуск, додаткова рукоятка
від 4 808 грн.
ексцентрикова, 300 Вт, пиляльний диск 125 мм, 4000 – 12000 об/хв, частота 8000 – 24000 кол/хв, амплітуда 2.8 мм, регулятор обертів, пилозбірник
від 900 грн.
кутова (болгарка), 1170 Вт, пиляльний диск 125 мм, 11000 об/хв, додаткова рукоятка
від 1 404 грн.
ексцентрикова, 800 Вт, пиляльний диск 150 мм, 6000 – 12000 об/хв, частота 12000 – 24000 кол/хв, регулятор обертів, додаткова рукоятка, пилозбірник
від 6 999 грн.
кутова (болгарка), акумуляторна, пиляльний диск 125 мм, 11000 об/хв, плавний пуск, безключова заміна, захист двигуна, додаткова рукоятка, кейс