Дриль Black&Decker BEH200
Відео 2Фото 7 |
Black&Decker BEH200 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BEH200
Усі ціни 16 →Дрель ударная Black&Decker (BEH200) | 1 849 грн. |
Дриль ударний Black&Decker BEH200 | 1 849 грн. |
Дриль мережевий ударний BLACK+DECKER BEH200 | 1 849 грн. |
Дриль мережева ударна BLACK+DECKER BEH200 | 2 277 грн. |
Дриль мережевий ударний BLACK+DECKER BEH200 | 1 849 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →