Дриль Einhell Classic TC-ID 720/1 E (4259848)
Фото 3 |
Einhell Classic TC-ID 720/1 E |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Classic TC-ID 720/1 E
Усі ціни 25 →Einhell Дриль ударна TC-ID 720/1 E, 720 Вт, 1.5-13 мм, 44800 уд/хв, 1.92 к | 1 985 грн. |
Дриль ударний Einhell TC-ID 720/1 E (4259848) 4259848 | 2 046 грн. |
Ударний дриль Einhell TС-ID 720/1 E | 2 046 грн. |
EINHELL TC-ID 720/1E (4259848) | 2 046 грн. |
EINHELL TC-ID 720/1E (4259848) | 2 046 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →