Шурупокрут Black&Decker BDCIM18N
Відео 2Фото 6 |
Black&Decker BDCIM18N |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BDCIM18N
Усі ціни 7 →Аккумуляторный ударный шуруповерт Black&Decker (BDCIM18N) - без аккумулято | 3 349 грн. |
Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий Black&Decker BDCIM18N | 3 349 грн. |
Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий BLACK+DECKER BDCIM18N | 3 349 грн. |
Гайковерт ударний акумуляторний BLACK + DECKER BDCIM18N | 3 348 грн. |
Гайковерт акумуляторний ударний безщітковий BLACK+DECKER BDCIM18N | 3 349 грн. |
Гайкокрут Black+Decker BDCIM18N | 3 349 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →