Дриль-шурупокрут Black&Decker BCD001C1
Відео 1Фото 8 |
Black&Decker BCD001C1 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BCD001C1
Усі ціни 6 →Дриль-шурупокрут акумуляторний BLACK+DECKER BCD001C1 | 2 799 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторна BLACK+DECKER BCD001C1 | 2 799 грн. |
Шуруповерт Black&Decker 18 В Li-Ion, 1.5Ah, 600 об/мин, 1,2 кг (BCD001C1) | 2 799 грн. |
Шуруповерт Black&Decker 18 В Li-Ion, 1.5Ah, 600 об/хв, 1,2 кг (BCD001C1) B | 2 799 грн. |
Black&Decker Шуруповерт Black&Decker 18 В Li-Ion, 1.5Ah, 600 об/хв, 1,2 кг | 2 799 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Black+Decker BCD001C1 | 2 799 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →