Рюкзак Black Diamond Dawn Patrol 25 Medium-Large 25 л M/L
Відео 1Фото 13 |
Black Diamond Dawn Patrol 25 Medium-Large |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black Diamond Dawn Patrol 25 Medium-Large 25 л M/L
Туристичний рюкзак Black Diamond Hard Dawn Patrol Deep Torch 25л M - L (BD | 5 811 грн. |
Рюкзак Black Diamond Dawn Patrol 25 Deep Torch M/L (1033-BD 681171.DTBK.M- | 5 811 грн. |
Рюкзак гірськолижний Black Diamond Dawn Patrol Deep Torch р. M/L (BD 68117 | 5 811 грн. |
Туристичний рюкзак Black Diamond Hard Dawn Patrol Deep Torch 25л M-L (BD 6 | 5 811 грн. |
Рюкзак Black Diamond Dawn Patrol 25, Deep Torch (BD 681171.DTBK.M-L) | 5 811 грн. |
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Розмір S/M 23л
- Розмір M/L 25л
Модификації Black Diamond Dawn Patrol 25 Medium-Large
Ціни на Black Diamond Dawn Patrol 25 Medium-Large |
---|---|---|---|---|
Black Diamond Dawn Patrol 25 Small-Medium 23 л S/M | від 5 811 грн. | 4 пропозиції | ||
Black Diamond Dawn Patrol 25 Medium-Large 25 л M/L | від 5 811 грн. | 5 пропозицій | ||
Black Diamond Dawn Patrol 32 Medium-Large 32 л M/L | від 6 591 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →