Намет SKIF Outdoor Adventure II 200x200 cm
Фото 22 |
SKIF Outdoor Adventure II 200x200 cm
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити SKIF Outdoor Adventure II 200x200 cm
Усі ціни 44 →Палатка Skif Outdoor Adventure II camo (389.00.89) 975302 | 2 210 грн. |
Намет Skif Outdoor Adventure II Camo, SOTDL1200C | 2 160 грн. |
Палатка Skif Outdoor Adventure II, 200x200 cm Green (389.00.83) | 2 210 грн. |
Палатка Skif Outdoor Adventure ii 200x200 cm Green (sotdl200g) | 1 546 грн. |
Палатка Skif Outdoor Adventure II, 200x200 cm camo (SOTDL1200C) | 2 210 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →