Рюкзак Black Diamond Speed 22 22 л
Відео 3Фото 4 | Очікується у продажу 5 265 грн. Призначення: похідний; Основне призначення: унісекс; Загальний об'єм (л): 22; Тип спинки: анатомічна; вентиляція спини; грудна стяжка; бічні стяжки; поясний ремінь; Конструкція: виведення питної системи; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; Матеріал: нейлон; Габарити (см): 58x28x20 |
Black Diamond Speed 22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель Speed 22 S/M — загальний об'єм 20 літрів, вага 610 грамів, габарити 53x28x20 см
- Модель Speed 22 M/L — загальний об'єм 22 л, вага 630 грам, габарити 58x28x20 см
Модификації Black Diamond Speed 22
Ціни на Black Diamond Speed 22 |
---|---|---|---|---|
Black Diamond Speed 30 32 л | від 6 045 грн. | 24 пропозиції | ||
Black Diamond Speed 40 42 л | від 7 215 грн. | 6 пропозицій | ||
Black Diamond Speed 50 50 л | від 7 605 грн. | 1 пропозиція |