Рюкзак Salewa Alp Trainer 35+3 35 л (00-0000001228)
Відео 1Фото 7 |
Salewa Alp Trainer 35+3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salewa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salewa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salewa Alp Trainer 35+3 35 л
Усі ціни 7 →Рюкзак Salewa ALP TRAINER 35+3 1228 0900 UNI чорний | 7 445 грн. |
Рюкзак Salewa ALP TRAINER 35+3 1228 0900 - UNI - чорний 013.003.0934 | 7 445 грн. |
Рюкзак Salewa ALP TRAINER 35+3 1228 0900 UNI чорний (013.003.0934) 013.003 | 7 445 грн. |
Рюкзак Salewa ALP Trainer 1228 900 UNI чорний 013.003.0934 | 7 445 грн. |
Туристичний рюкзак Salewa Alp Trainer 35+3 Черный (013.003.0934) 013.003.0 | 7 445 грн. |
Рюкзак Salewa ALP TRAINER 35+3 1228 0900 - UNI - черный 013.003.0934 | 7 445 грн. |
Туристичний рюкзак Salewa Alp Trainer 35+3 Чорний (013.003.0934) | 7 445 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →