Вантажна шина Blacklion BD175 235/75 R17.5 143L
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BD175 235/75 R17.5 143L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blacklion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blacklion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blacklion BD175 235/75 R17.5 143L
Усі ціни 12 →Blacklion BD175 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 143/141L | 7 457 грн. |
Blacklion BD175 (ведущая) (235/75R17.5 143L) | 7 662 грн. |
Blacklion BD175 (приводная) 235/75 R17.5 143/141L 18PR | 6 763 грн. |
BlackLion BD175 (Ведущая) (235/75R17.5 143/141L) | 6 634 грн. |
BlackLion BD175 Bедущая (235/75R17.5 143/141L) | 6 753 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди