Змішувач Blanco Alta-S Compact 515122
Відео 4Фото 14 |
Blanco Alta-S Compact 515122 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Alta-S Compact 515122
Усі ціни 57 →Blanco ALTA-S Compact хром 515122 | 18 190 грн. |
Змішувач Blanco ALTA-S Compact хром | 16 371 грн. |
Смеситель Blanco ALTA-S Compact хром/алюметаллик (515326) | 18 141 грн. |
BLANCO ALTA-S Compact хром 515122 | 15 089 грн. |
Blanco Alta-S Compact Stal (515123) | 25 360 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Blanco Alta-S Compact 515122:
- Пластина для стабілізації і підвищення стійкості змішувача
- Підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8
- 515122 — хром
- 517182 — нержавіюча сталь
- 515326 — хром/алюметаллик
- 515327 — хром/білий
- 515328 — хром/жасмин
- 515329 — хром/шампань
- 515330 — хром/пісочний
- 515333 — хром/антрацит
- 515334 — хром/кава
- 515335 — хром/сірий шовк
- 517634 — хром/сірий беж
РекомендуємоПорівняти в таблиці →