Змішувач Blanco Fontas-S II 525198
Відео 2Фото 24 |
Blanco Fontas-S II 525198 |
|
Окремий вилив з додатковим носиком для фільтрованої води, немає змішування з водопровідною водою. Шланг висувного виливу в нейлонову оплітку. Стабілізуюча пластина для більшої стійкості змішувача
Важіль для холодної і гарячої води праворуч, а важіль для фільтрованої води ліворуч
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Fontas-S II 525198
Усі ціни 157 →Blanco FONTAS-S II хром 525198 | 16 050 грн. |
Змішувач Blanco FONTAS-S II 525198 | 13 590 грн. |
Змішувач Blanco FONTAS-S II PVD steel | 20 151 грн. |
BLANCO FONTAS-S II темная скала (525207) | 16 486 грн. |
BLANCO FONTAS-S II 526158 | 14 130 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →