Змішувач Blanco Mila 524213
Відео 3Фото 6 |
Blanco Mila 524213 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Купити Blanco Mila 524213
Усі ціни 24 →Blanco MILA Колір:чорний 526657 | 5 930 грн. |
Змішувач Blanco MILA 519414 | 4 580 грн. |
Змішувач Blanco MILA чорний матовий | 5 670 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Blanco MILA 519414 | 3 490 грн. |
Смеситель Blanco MIDA L хром (519414) | 3 528 грн. |
Простота і універсальність
Змішувач Blanco MILA з модельного ряду Modern має L-подібну форму виливу і відрізняється лаконічним класичним дизайном. У великому сімействі змішувачів Blanco лінійка MILA належить до недорогих, але довговічним приладами без надлишкових функцій. Проста конструкція і точна підгонка добре відшліфованих деталей визначають зручність використання і надійність змішувача. Якість приладу підтверджується 5-річною гарантією виробника. Хромове покриття пристрою робить його універсальним при монтажі на нержавіючу або гранітну плиту. При використанні разом з кухонною мийкою Blanco, яка оптимально поєднується з цим змішувачем, ви отримаєте гармонійний комплект, який прикрасить інтер'єр вашої кухні.
Особливості конструкції та недоліки
Характерною особливістю цієї моделі змішувача є високий вилив з прямою поперечиною, яка не загнута донизу. Завдяки висоті струменя 241 мм, глибині 251 мм і можливості повороту на 360° змішувач відмінно підходить для миття великих каструль, покриваючи велику площу кухонної раковини. Практика користування змішувачем показала не саму вдалу конструкцію аератора, який не завжди справляється з поставленим завданням. А при спробі замінити аератор на інший, ви зіткнетеся з проблемою нестандартної різьблення, що вимагає для цього спеціальний перехідник. Комплектні шланги для підключення довжиною 350 мм в ряді випадків можуть виявитися занадто короткими для монтажу.
Коли потрібен більший комфорт
На основі даного пристрою німецький виробник випускає прогресивну версію змішувача Blanco MILA-S з вбудованим зворотним клапаном і висувним изливом з гнучким шлангом, купівля якого обійдеться приблизно вдвічі дорожче базової моделі.