Електрогенератор Bluetools BG8000E3 (220-7006)
Фото 14 |
Bluetools BG8000E3 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bluetools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bluetools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bluetools BG8000E3
Усі ціни 6 →Бензиновый генератор BLUETOOLS BG8000E3 (220-7006) 175564 | 33 690 грн. |
Генератор бензиновий 6,5/7,0 КВт SC8000-III стартер 3-фазн., BLUETOOLS 220 | 33 690 грн. |
Bluetools Bluetools BG8000E3 + масло | 40 428 грн. |
Бензиновий генератор BLUETOOLS BG8000E3 + олива (7 кВт, ~3ф, 400 В) (220-7 | 33 690 грн. |
Бензиновий генератор BLUETOOLS BG8000E3 (7 кВт, 50 Гц, 400 В, 25 л) трифаз | 35 374 грн. |
Бензиновий генератор Bluetools BG8000E3 (220-7006) | 34 245 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →