Електрогенератор Bluetools BG4000E (220-7003)
Фото 6 |
Bluetools BG4000E |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bluetools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bluetools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bluetools BG4000E
Усі ціни 7 →Бензиновый генератор BLUETOOLS BG4000E (220-7003) 175561 | 19 870 грн. |
Генератор бензиновий BLUETOOLS SC4000-III стартер ( 3,2/3,8 КВт) 220-7003 | 19 870 грн. |
Бензиновый генератор Bluetools BG4000E (3.8 кВт) (220-7003) | 19 871 грн. |
Bluetools Bluetools BG4000E + масло | 23 844 грн. |
Бензиновий генератор BLUETOOLS BG4000E + олива (3.8 кВт) (220-7003) 220-70 | 19 870 грн. |
Бензиновий генератор BLUETOOLS BG4000E (3.8 кВт, 50 Гц, 230 В, 15 л, 1.65 | 20 863 грн. |
Бензиновий генератор Bluetools BG4000E (220-7003) | 20 197 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →